Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаКолектив кафедри вітає

асистента кафедри
Романа Романовича Шкраба
з днем народження!
З днем народження щиро вітаємо,
Щасливої долі й здоров’я бажаємо,
Кар'єрного росту і процвітання
І щоб збувались усі побажання!

Увага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду NULP_Phoenix (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-32), які вибороли 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Комп'ютерна лабораторія від компанії Comarch (809 ауд.)

Comarch Lab 

   У День програміста, 12 вересня, в V корпусі Політехніки у 809 аудиторії відкрили спеціалізовану навчальну комп’ютерну лабораторію. Це стало можливим завдяки польській компанії Comarch. У лабораторії навчатимуться студенти кафедри програмного забезпечення

   Компанія Comarch, яка активно розвивається, вирішила інвестувати у майбутніх фахівців через відкриття спеціалізованої лабораторії: це 20 комп’ютерів із сучасним програмним забезпеченням, потужний сервер, системи комутації та кондиціювання, ремонт у приміщенні (все обійшлося майже у чверть мільйона гривень).

Тут юні програмісти працюватимуть над лабораторними роботами, науковими проектами.

   — Сподіваємося, що завдяки лабораторії студенти зможуть краще пізнати сферу нашої діяльности, технології нашої компанії, навчаться практично застосовувати набуті під час навчання знання і переконаються, що це надзвичайно цікаво, — зазначив віце-президент Comarch Анджей Пшевєзліковський, який разом із проректором Львівської політехніки Дмитром Федасюком урочисто відкрив лабораторію.

   Гість із Польщі розповів, що заснована у 1993 році Comarch спеціалізується на розробці, впровадженні програмного забезпечення й ІТ-систем для таких галузей, як телекомунікації і медія, фінансові й банківські послуги, торгівля і телемедицина тощо. Нині компанія — це понад три тисячі проектів і 3500 працівників. Вона присутня на різних континентах — в Америці, Азії, Европі (Австрія, Німеччина, Франція, Швейцарія) й активно нарощує обсяги продажів, зокрема за межами Польщі, вкладає у нові проєкти і розробку власної продукції.

   В Україні поляки мають бюро в Києві та Львові. Політехніку з Comarch пов’язує багаторічна співпраця. Свого часу кілька наших студентів стажувались у Кракові (де є центральний офіс компанії). За словами віце-президента Comarch, на сьогодні у львівському офісі компанії стажується 10 – 11 політехніків; вони настільки добре себе зарекомендували, що їм уже запропонували роботу. Найближчим часом компанія планує збільшити цю кількість до 50 – 60 осіб.

   Від такого поєднання теорії та практики у виграші і студенти, і працедавці, наголосив Дмитро Федасюк. А директор ІКНІ Микола Медиковський висловив сподівання, що співпраця з польськими партнерами розвиватиметься й далі, і політехніки на базі Comarch зможуть реалізовувати реальне курсове і дипломне проектування, виконувати пілотні проекти. Все це дозволить молодій людині підготуватися до майбутньої роботи ще на студентській лаві.

© Ірина ШУТКА тижневик Аудиторія (ч.26)

Comarch Lab      Comarch Lab

Comarch Lab

Comarch Lab

Comarch Lab

Comarch Lab

Comarch LabПоточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika