Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаУвага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду NULP_Phoenix (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-32), які вибороли 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Лабораторія програмування для мобільних та вбудованих систем (810-В ауд.)

 

У 2012 р. Кластер ІТБП підтримав створення Лабораторії програмування для мобільних та вбудованих систем на кафедрі програмного забезпечення Інституту Комп’ютерних Наук та Інформаційних технологій (ІКНІ) Національного Університету “Львівська Політехніка” (НУЛП).

До створення Лабораторії долучились компанії Arivo SolutionsEleks, Itera Consulting, N-iX та SoftServe.

Оснащення навчальної лабораторії комп’ютерами Apple Mac Mini дасть змогу студентам:

 • Ознайомитися з особливостями програмування для мобільної платформи iOS на мові Objective-C в середовищі XCode (дисципліни “Програмування для мобільних платформ” та “Інженерія ПЗ для вбудованих та мобільних систем”);
 • Розробляти та відлагоджувати власні мобільні додатки для пристроїв iPhone та iPad (дисципліни “Програмування для мобільних платформ” та “Інженерія ПЗ для вбудованих та мобільних систем”);
 • Вивчити особливості проектування, розробки та тестування програмного забезпечення для мобільної платформи iOS (дисципліни “Програмування для мобільних платформ” та “Інженерія ПЗ для вбудованих та мобільних систем”);
 • Вивчити сучасні бібліотеки та інтерфейси розробника ПЗ для мобільної платформи iOS на практиці (дисципліни “Програмування для мобільних платформ” та “Інженерія ПЗ для вбудованих та мобільних систем”);
 • Ознайомитися з особливостями проектування, розробки та тестування кросплатформного програмного забезпечення для ОС Mac OS X (дисципліна “Інженерія кросплатформного ПЗ”);
 • Вивчити сучасні бібліотеки та інтерфейси розробника кросплатформного ПЗ для ОС Mac OS X (дисципліна “Інженерія кросплатформного ПЗ”);

Оснащення навчальної лабораторії платами FriendlyARM дасть змогу студентам (дисципліна “Інженерія ПЗ для вбудованих та мобільних систем”):

 • Знати архітектуру та концепції, що лежать в основі вбудованих систем;
 • Ознайомитися з особливостями програмування для платформи ARM;
 • Розробляти та відлагоджувати власне ПЗ спеціального призначення для платформи ARM;
 • Ознайомитися з особливостями проектування, розробки та тестування програмного забезпечення для платформи ARM;
 • Ознайомитися з технікою крос-компіляції ПЗ.

© IT-BPO Lviv Cluster

Заробляти гроші зі студентської лави. У Львові вперше у Західній Україні візьмуться за розробку додатків до планшетів та смартфонів. Цим займуться студенти “Львівської Політехніки”.

Вісім плат і три надпотужних комп’ютери спудеям спрезентували львівські айтішники. Таких новинок немає в жодному університеті Західної України.

Університет вже отримав дозвіл від компанії Apple на розробку додатків до айфонів та айпедів. Наразі їх розроблятимуть 70 студентів-старшокурсників.

Студеї впевнені: щоб навчитися створювати якісні додатки, потрібно не більше двох-трьох місяців.

Хоч технології і змінюються зі швидкістю світла, фаховості викладачам вистачає, адже університет запрошує до праці працівників ІТ-компаній.

© lviv24.com

  Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika