Software Department

Search form

Department Cooperation with Sigma Software

Sigma Software and Lviv Polytechnic University start cooperation on “knowledge triangle” model

Read more
Department Cooperation with Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

На першу пару – у «Львівську політехніку»!

На першу пару – у «Львівську політехніку»!

4 квітня студенти Хмельницького політехнічного коледжу відвідали Львів з ціллю ознайомлення з кафедрою програмного забезпечення Національного Університету «Львівська політехніка» та організацією навчання в університеті.

Організатором від кафедри виступив доцент кафедри Сенів Максим Михайлович. Студентам влаштували невелику презентацію, завдяки якій майбутні абітурієнти дізнались багато нового про можливості, які на них тут чекають.

Завідувач кафедри, д.т.н. Яковина Віталій Степанович розповів про історію кафедри та тонкощі навчання у стінах політехніки. Зокрема, він наголосив на важливості практичної підготовки студентів та закріпленні теоретичних знань практичними навичками під час виконання проектів з розроблення програмного забезпечення. Студенти кафедри мають для цього усі можливості як під час практик, які відбуваються на базі провідних ІТ компаній регіону, так і під час навчання на філії кафедри в компанії Eleks під керівництвом досвідчених фахівців компанії.

Викладач кафедри, к.т.н. Нитребич Оксана Олександрівна розповіла про поєднання викладання на кафедрі та роботи на фірмі, а також навела кілька цікавих фактів про фірму EPAM, на якій працює.

Засновник кафедри, д.т.н. професор Базилевич Роман Петрович висвітлив питання участі кафедри на міжнародній арені, а також розказав про можливості стажування та наукової діяльності за кордоном.

Викладач кафедри, к.т.н. Кутельмах Роман Корнелійович презентував декілька мобільних додатків, розроблених студентами четвертого курсу.

Після цього студенти вирушили до 29 корпусу, де продовжилась презентація кафедри. Їм розповіли про лабораторію Інтернет-речей (облаштована компанією DataArt) та дисципліни, які з цим пов’язані.

Студенти продовжили знайомство з кафедрою у лабораторії , облаштованій компанією Sigma Software, та були неабияк зацікавлені співпрацею кафедри з нею.

Після знайомства з кафедрою, студенти перейшли в головний корпус, де для них провели екскурсію та ознайомили з цікавими історичними фактами. Актова зала справила найбільше враження на майбутніх програмістів.

Наступною зупинкою стала філія кафедри у компанії ELEKS. Просторі конференц-зали, сучасне обладнання та загальна атмосфера суттєво вплинули на враження студентів від кафедри і процесу навчання загалом.

Далі працівником фірми була проведена презентація компанії: її історія, місце на ринку праці, рейтинг серед інших IT-компаній, умови праці, можливості кар’єрного зростання для випускників кафедри тощо.

Фінішем стала лабораторія з дронами, до яких студенти проявили великий інтерес. В загальному поїздка справила сильне позитивне враження і всі залишились задоволеними і сповненими бажання навчатись цікавим перспективним речам на сучасній та високотехнологічній кафедрі Львівської політехніки.



Software Department Current International Projects:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
Software Department IT partners:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika