Software Department

Search form

Department Cooperation with Sigma Software

Sigma Software and Lviv Polytechnic University start cooperation on “knowledge triangle” model

Read more
Department Cooperation with Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Екскурсія для студентів Хмельницького політехнічного коледжу на кафедру програмного забезпечення

22 березня 2018 р. відбулась екскурсія для студентів Хмельницького політехнічного коледжу на кафедру програмного забезпечення ІКНІ НУ «Львівська політехніка».

Цей візит став уже доброю щорічною традицією, яка дозволяє майбутнім абітурієнтам побачити життя кафедри та університету зсередини та ближче познайомитись з можливостями щодо їхнього подальшого навчання.

Студенти коледжу ознайомились з навчальними лабораторіями, а також з технікою та обладнанням, яке представлене на кафедрі. Спеціалізована навчальна лабораторія вбудованих систем та навчальна лабораторія мобільних і вбудованих платформ вразили студентів найбільше.

Друга частина презентації кафедри проходила у нових лабораторіях, обладнаних за підтримки ІТ-компаній Sigma Software і DataArt.

Перед студентами виступили випускники кафедри Корницький Андрій та Вевдюк Роман, які також були випускниками Хмельницького політехнічного коледжу. Обоє працюють у компанії «Brainence», власником якої і є Андрій Корницький. Він поділився зі студентами досвідом та порадами щодо створення та управління власною компанією, розповів про проекти, якими зараз займається фірма, а також про необхідність тих знань, які надає кафедра, для подальшого працевлаштування. Роман більше розповів про навчання на кафедрі, порівняв його з навчанням у коледжі та вказав, у яких напрямках варто рухатись і розвиватись.

Доцент кафедри Білас Орест Євгенович розповів студентам про те, яких помилок варто уникати у навчанні та роботі, на чому варто більше концентруватись та дав настанови на майбутнє.

На зустрічі також була присутня декан базової вищої освіти Марікуца Уляна Богданівна, яка висвітлила питання умов та процесу вступу Заключне слово взяв завідувач кафедри програмного забезпечення Яковина Віталій Степанович. Він акцентував увагу на прогресивності та сучасності методів викладання на кафедрі, наявному обладнанні та на якості тих знань, які отримують студенти кафедри, а також додав кілька слів про перспективи працевлаштування після закінчення навчання та можливості професійного росту, які чекають на студентів.

По завершенню презентації на кафедрі, студенти попрямували на філію кафедри у компанії Eleks, де їх також чекала презентація та екскурсія.

Персонал компанії розповів про розробки фірми та надав можливість студентам їх відтестувати наочно.

Окуляри віртуальної реальності справили чудове враження на студентів та зацікавили здобувати подальшу освіту, щоб самим приймати участь у подібних розробках.

Заключним етапом екскурсії була презентація у Tech StartUp School. Студентам продемонстрували роботу 3D-принтера та міні-роботів, що тільки посилило загальне хороше враження від кафедри та університету. Кафедра, в свою чергу, з радістю прийме на навчання таких мотивованих та активних студентів у наступному навчальному році.Software Department Current International Projects:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
Software Department IT partners:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika