Фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна»

20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» пройде фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна», співорганізатором якого є кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Tempus проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів».

Ключовою метою Конкурсу є популяризація інноваційної і підприємницької діяльності ІТ студентів та об’єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу майбутніх фахівців.

У Конкурсі взяли участь 205 команд студентів з різних вищих навчальних закладів України, серед яких Експертною комісією обрано 10 кращих інноваційних ІТ-проектів. Переможцями першого етапу Конкурсу стали команди Вінницького національного технічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету радіоелектроніки та Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

У фіналі Конкурсу виступи переможців першого етапу оцінюватиме журі, до складу якого входять провідні фахівці шведських та українських ІТ-компаній Sigma Technology, Sigma Software, DataArt, Львівського ІТ Кластеру, КБ «Південне», а також викладачі університету ім. Ліннея (Швеція). Журі Конкурсу визначить переможців, які отримають цінні призи від партнерів Конкурсу, компаній Sigma Software, Київстар та DataArt.

Команди учасники конкурсу матимуть змогу не лише представити проекти та перемогти в Конкурсі, але й знайти можливого інвестора для своїх інноваційних стартапів.