Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаКолектив кафедри вітає

кандидата технічних наук, асистента кафедри
Тараса Орестовича Муху
з днем народження!
З днем народження щиро вітаємо,
Щасливої долі й здоров’я бажаємо,
Кар'єрного росту і процвітання
І щоб збувались усі побажання!

Увага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду Львівської політехніки (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-42), які вибороли 3 місце у Олімпіаді з програмування (Західноукраїнський регіон)!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
Робота Дениса Братасюка
"Мобільний додаток. Зчитування та озвучування інформації, поданої у QR коді"
read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Компанія Sigma Software і Національний університет «Львівська політехніка» розпочали співпрацю за моделлю «трикутник знань»

26-27 травня у Львові відбулося чергове засідання в рамках проекту Tempus NEFESIE. Представники групи Sigma Technology Solutions і компанії Sigma Software, а також викладачі з університету ім. Ліннея (Швеція) та НУ «Львівська політехніка» зібралися, щоб обговорити поточний стан виконання проекту і узгодити плани на найближче майбутнє. У ході зустрічі було підписано офіційний договір про співпрацю між Sigma Software і кафедрою програмного забезпечення Львівської політехніки.


Співпраця за моделлю «трикутника знань» передбачає побудову стабільних зв’язків між освітніми програмами, дослідниками і компаніями. Підписана угода передбачає співпрацю в галузі підвищення якості підготовки фахівців та удосконалення освітніх програм; набуття студентами практичних вмінь під керівництвом провідних фахівців компанії; залучення студентів та випускників до роботи над реальними проектам`и компанії; проведення заходів і конкурсів, спрямованих на заохочення інноваційної діяльності серед студентів, тощо. Співпраця також передбачає підвищення кваліфікації викладачів кафедри, виконання науково-дослідних та пошукових робіт для потреб клієнтів компанії.

“Ми знаємо як побудувати успішну співпрацю з університетом, оскільки протягом багатьох років ми співпрацюємо з різними українськими університетами. Для студентів Львівської політехніки компанія планує проводити семінари, практики, стажування, а також інші заходи, спрямовані на покращення практичних навичок студентів. Ми сподіваємось зустріти багато яскравих талановитих студентів з сильною мотивацією до навчання і прагненням до професійного та особистісного зростання”, – ділиться Наталія Потапова, керівник відділу практики Sigma Software.

“Наш львівський офіс був відкритий минулого року і з того часу постійно розвивається. Ми раді започаткуванню партнерських стосунків з НУ «Львівська політехніка» у тісній співпраці з університетом ім. Ліннея та групою Sigma Technology”, говорить Володимир Чирва, директор з розвитку Sigma Software. “Ми завжди відкриті для спілкування з майбутніми фахівцями і готові підтримати університет у справі підвищення рівня практичної підготовки студентів”.

Довідка про Sigma
Група компаній Sigma –бізнес-партнер з довгостроковою стратегією, який працює в галузі інформаційних технологій та рішень. Група є глобальним гравцем зі штаб-квартирою в скандинавії. Sigma належить Danir AB і має близько 1600 співробітників у восьми країнах. Sigma працює в Україні з 2006 року і на даний час місцева команда складає 450 IT-фахівців.
Більше про Sigma Software
Контакти info@sigmaukraine.com


Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika