Олександра Миколайовича Левченка

Вітаємо студентів кафедри ПЗ!

Команда NULP_Nerdasaurus втретє перемагає на I етапі Міжнародної олімпіади з програмування ACM-ICPC

Вітаємо студентку кафедри ПЗ!

Вітаємо студентку кафедри Бучковську Анастасію з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Інженерії програмного забезпечення!

Екскурсія для студентів ХПК

22 березня 2018 р. відбулась екскурсія для студентів Хмельницького політехнічного коледжу на кафедру програмного забезпечення ІКНІ НУ «Львівська політехніка». читати більше

Студенти кафедри ПЗ - переможці!

Студент кафедри ПЗ Святослав Пелешко (група ПІ-42)
посів 2 місце на змаганнях зі спеціальності «Комп’ютерні науки»
Колектив кафедри програмного забезпечення вітає
і бажає подальших успіхів та досягнень!

Студенти кафедри ПЗ - переможці!

Студенти кафедри ПЗ посіли три перші місця в Олімпіаді з комп’ютерних наук.
Колектив кафедри програмного забезпечення вітає переможців і бажає подальших успіхів та досягнень!

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!

4 квітня 2017 р. студенти Хмельницького політехнічного коледжу відвідали Львів з ціллю ознайомлення з кафедрою програмного забезпечення Національного Університету «Львівська політехніка» та організацією навчання в університеті.

#новини_галузі

CSIT 2018 @ Software Department

На кафедрі програмного забезпечення працювала секція Software Engineering Міжнародної конференції 2018 IEEE 13th International Scientific and Technical Conference on Computer Sciences and Information Technologies (CSIT), в роботі якої взяли активну участь викладачі кафедри.

Лекція від Geir Egil Myhre, провідного архітектора з Осло для студентів кафедри програмного забезпечення

12 вересня 2018 студенти кафедр ПЗ та СШІ мали змогу відвідати відкриту лекцію на тему «How AI is transforming traditional businesses – some practical examples», яку провів Geir Egil Myhre, провідний фахівець-практик в галузі комп’ютерних наук та штучного інтелекту, співзасновник та СЕО pivotic.com (Осло, Норвегія).

Студенти кафедри прослухали лекцію від Geir Egil Myhre, провідного архітектора з Осло

7 вересня студенти кафедри програмного забезпечення прослухали лекцію на тему Tradeoffs between business and architecture від Geir Egil Myhre, провідного архітектора, співзасновника та керуючого партнера pivotic.com (Осло, Норвегія).

A Vision for Multimodal Biometrics: Challenges and Opportunities

ОГОЛОШЕННЯ

В понеділок 19 червня о 13:30 в аудиторії 303 ХХІХ корпусу відбудеться зустріч-семінар з професором Reza R. Derakhshani

Title: A Vision for Multimodal Biometrics: Challenges and Opportunities

Зустріч для мобільних розробників у Львові

Львівський офіс компанії DataArt запрошує на на зустріч IT talk Lviv, яка відбудеться 25 лютого 2017 у Львові.

«Pebble meets Fitbit»

На ринку анонсуються нові моделі розумних годинників. Більшість виробляють компанії-гіганти: Apple, Google, LG. Але чи може компанія-стартап стати їх конкурентом? Так, і доказ тому — pebble watches. Годинники, які увірвалися на ринок kisckstarter і smartwatches, як метеор, і за кілька років стали частиною Fitbit.

«Аналіз бізнес-логіки додатка, використовуючи візуалізацію БД»

ІТ-конференція «University days» від компанії EPAM Systems

Запрошуємо викладачів і студентів на ІТ-конференцію «University days» від компанії EPAM Systems

На конференції будуть розглянуті такі питання:

1. Як компанія ЕПАМ працює з університетами в напрямку покращення якості освіти
  2. Що таке DWBI