Олександра Миколайовича Левченка

#новини_галузі

Студенти кафедри прослухали лекцію від Geir Egil Myhre, провідного архітектора з Осло

7 вересня студенти кафедри програмного забезпечення прослухали лекцію на тему Tradeoffs between business and architecture від Geir Egil Myhre, провідного архітектора, співзасновника та керуючого партнера pivotic.com (Осло, Норвегія).

A Vision for Multimodal Biometrics: Challenges and Opportunities

ОГОЛОШЕННЯ

В понеділок 19 червня о 13:30 в аудиторії 303 ХХІХ корпусу відбудеться зустріч-семінар з професором Reza R. Derakhshani

Title: A Vision for Multimodal Biometrics: Challenges and Opportunities

Зустріч для мобільних розробників у Львові

Львівський офіс компанії DataArt запрошує на на зустріч IT talk Lviv, яка відбудеться 25 лютого 2017 у Львові.

«Pebble meets Fitbit»

На ринку анонсуються нові моделі розумних годинників. Більшість виробляють компанії-гіганти: Apple, Google, LG. Але чи може компанія-стартап стати їх конкурентом? Так, і доказ тому — pebble watches. Годинники, які увірвалися на ринок kisckstarter і smartwatches, як метеор, і за кілька років стали частиною Fitbit.

«Аналіз бізнес-логіки додатка, використовуючи візуалізацію БД»

ІТ-конференція «University days» від компанії EPAM Systems

Запрошуємо викладачів і студентів на ІТ-конференцію «University days» від компанії EPAM Systems

На конференції будуть розглянуті такі питання:

1. Як компанія ЕПАМ працює з університетами в напрямку покращення якості освіти
  2. Що таке DWBI