#новини_галузі

Відкриття нової лабораторії «Проектування ігор та віртуальної реальності» за підтримки компаній N-IX та DataArt 21 квітня 2023

21 квітня на кафедрі програмного забезпечення завдяки підтримці компаній N-IX та DataArt відбудеться відкриття нової лабораторії «Проектування ігор та віртуальної реальності».

Аспірант кафедри Іван Симець успішно захистив дисертацію

16 червня 2022 року на засіданні Разової спеціалізованої вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» відбувся захист дисертації асистента кафедри програмного забезпечення Івана Симця на тему «Моделі і методи прогнозування та аналізу надійності технічних систем з урахуванням процесу розробки ПЗ», представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Віталій Яковина.

Львівська політехніка – у трійці лідерів серед українських університетів за результатами Scimago institutions rankings

Scimago institutions rankings формує з 2009 року іспанська компанія Scimago Lab, асоційована з низкою іспанських університетів. Рейтинг розраховують на основі бази даних наукових публікацій Scopus та бази даних патентів PATSTAT. Для розрахунку використовують три групи індикаторів: наукові результати (50%), інноваційні результати (патенти) (30%), соціальний вплив (20%).

Компанія DataArt запрошує на міжнародну конференцію IT NonStop 2021

Компанія DataArt із 2014 року проводить міжнародну конференцію IT NonStop, яка об’єднує початківців і досвідчених інженерів, програмістів, менеджерів та експертів у сфері business development. На IT NonStop обговорюють актуальні теми розвитку IT та рішення, що рухають уперед індустрію, а разом з нею – і весь світ. У програмі конференції – доповіді, лекції та майстер-класи від експертів різних сфер IT.

Львівська політехніка домовилася про співпрацю з ІТ-компанією N-iX

29 вересня у Львівській політехніці відбулася зустріч керівництва компанії N-iX, першого проректора університету Олега Матвійківа та завідувача кафедри програмного забезпечення ІКНІ Дмитра Федасюка, в результаті якої підписали рамкову угоду про співпрацю.

Підписатися на RSS - #новини_галузі