Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаКолектив кафедри щиро вітає

доктора технічних наук, професора, засновника кафедри
Романа Петровича Базилевича
з днем народження!
Нехай дороги стеляться крилато, будуть чисті, рівні як струна.
І добро не оминає хату, як не оминає світ весна.
Хай малює доля з буднів свято, і дарує Вам багато літ!
Хай світла, радісна дорога щасливо стелиться в житті!

Колектив кафедри вітає

доктора технічних наук, професора кафедри
Василя Івановича Гавриша
з днем народження!
Нехай дороги стеляться крилато, будуть чисті, рівні як струна.
І добро не оминає хату, як не оминає світ весна.
Хай малює доля з буднів свято, і дарує Вам багато літ!
Хай світла, радісна дорога щасливо стелиться в житті!

Увага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду NULP_Phoenix (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-32), які вибороли 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки розвиває співпрацю з компанією Sigma Software

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки розвиває співпрацю з компанією Sigma Software

5 вересня 2016 р. у ХХІХ корпусі Львівської політехніки відбулось відкриття навчальної лабораторії гнучких методологій розробки програмного забезпечення, обладнаної компанією Sigma Software.

Відкриття цієї лабораторії стало логічним продовженням кількарічної співпраці кафедри програмного забезпечення з компанією Sigma Software, яка входить до складу шведської групи компаній Sigma АВ.

Договір про співпрацю між Sigma Software та кафедрою програмного забезпечення Львівської політехніки було підписано в травні 2015 року як наслідок співпраці в рамках Tempus проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (http://tempus.nung.edu.ua/), серед учасників якого Львівська політехніка та шведська компанія Sigma Technology член групи компаній Sigma. Договір укладено в рамках співпраці за моделлю «трикутника знань», яка передбачає побудову стабільних зв’язків між освітніми програмами, дослідниками і компаніями. Метою угоди є співпраця в сфері підвищення якості підготовки фахівців та удосконалення освітніх програм; набуття студентами практичних вмінь під керівництвом провідних фахівців компанії; залучення молодих спеціалістів до роботи над реальними проектами компанії; проведення заходів і конкурсів, спрямованих на заохочення інноваційної діяльності серед студентів, тощо. Співпраця також передбачає підвищення кваліфікації викладачів кафедри, виконання науково-дослідних та пошукових робіт для потреб клієнтів компанії.

За рік, що минув з часу підписання угоди студенти кафедри мали можливість пройти стажування в компанії, декілька з них стали співробітниками Львівського офісу компанії. Успішна співпраця з Львівською політехнікою включала два курси з гнучких методологій розробки програмного забезпечення, які відбулись в осінньому та весняному семестрах 2015/2016 навчального року. Участь в цих курсах взяли понад два десятки студентів напряму «Програмна інженерія». Формат проведення курсів передбачав формування студентських команд, кураторами яких були як представники різних офісів компанії, так і кафедри. Команди працювали над виконанням проектів, тематика яких пропонувалась фахівцями Sigma Software.Крім цього, студенти третього та п’ятого курсів мали можливість пройти навчальні практики на базі Львівського офісу компанії.

Компанія Sigma Software, була генеральним партнером всеукраїнського конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна», фінал якого відбувся 20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка». Команда студентів кафедри програмного забезпечення з проектом «Taryfikator» зайняла на цьому конкурсі третє місце.

Тепер же Sigma Software допомогла облаштувати лабораторію гнучких методологій розробки програмного забезпечення в щойно відремонтованому ХХІХ корпусі Львівської політехніки, що розташований на вулиці Коновальця. Цю лабораторію компанія обладнала сучасними ноутбуками, мультимедійним проектором, кондиціонерами, екраном, сухостиральною дошкою, а також зручними, комфортними меблями. Все це дасть можливість для комфортних і ефективних занять студентів, набуття ними практичних навичок з розробки програмного забезпечення в командах за новітніми методологіями.
Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika