Конкурс IBM "Майстер мейнфрейм" з програмування на платформі IBM System Z (мейнфрейм)

Шановні студенти та викладачі!

Восени 2016 року компанія IBM знову проводить конкурс "Майстер мейнфрейм" з програмування на платформі IBM System Z (мейнфрейм).
Тепер завдання конкурсу стали ще цікавіше, а географія розширилася на Республіку Білорусь і Казахстан! Але головною перевагою "Майстер мейнфрейм" ми вважаємо його освітню спрямованість. Адже брати участь і перемогти можна навіть в тому випадку, якщо ви раніше ніколи не працювали на мейнфрейми: в ході виконання завдань ви пройдете шлях від новачка до фахівця і істотно розширите ваші навички і кругозір. Ми впевнені, що досвід роботи з найдосконалішим сервером сучасності буде Вам корисний!

Беручи участь в конкурсі, Ви можете виграти корисні призи:
- Майку з логотипом конкурсу.
- Рюкзак з логотипом IBM.
- Годинник Samsung Смарт.

Початок реєстрації 15 вересня 2016
Початок змагання: 7 жовтень 2016
Країни проведення конкурсу: Білорусь, Казахстан, Російська Федерація, Україна.

Сайт конкурсу:

Реєстрація Доступна за адресою:

Конкурс проводиться в Онлайн режимі, тобто через доступ до віддаленого мейнфреймів за допомогою мережі Інтернет. Таким чином, конкурс не прив'язаний до конкретного місця проведення, основна умова - наявність підключення до мережі Інтернет.

Нижче наведено короткий опис конкурсу:

етапи конкурсу

Цього року конкурсні завдання стали ще цікавіше!
Конкурс складається з трьох послідовних етапів: Знайомство з мейнфреймів; Практичні навички; Фінальне випробування. Конкурсанти повинні виконувати конкурсні завдання в зазначеній послідовності. Не обов'язково бути призером попереднього етапу для участі в наступному: необхідно лише закінчити етап, тобто успішно виконати конкурсні завдання.

Етап 1: Знайомство з мейнфреймів.

Пройшовши перший етап конкурсу, Ви познайомитеся з ключовими особливостями мейнфреймів, придбаєте практичні навички, які знадобляться Вам на наступних етапах. IBM надає Вам доступ до реального мейнфреймів IBM System Z і докладні інструкції для виконання завдань цього етапу. Все що Вам потрібно - це бажання навчитися. Переможці отримають призи: майки з логотипом конкурсу.
Етап 2: Практичні навички.

Другий етап конкурсу складніше. Щоб пройти його, Ви повинні навчитися розробляти програми для мейнфреймів. Студенти, які успішно виконали завдання другого етапу отримають призи: рюкзаки з логотипом IBM. Також, всі студенти, які успішно виконали завдання другого туру зможуть залишити своє резюме в базі System Z Робота ради (Systemzjobs.com), яка використовується клієнтами і бізнес-партнерами IBM для пошуку і прийому на роботу кваліфікованих фахівців.

Етап 3: Фінальне випробування.

Третій етап - творчий. Завдання для нього складені професіоналами і взяті з реальної практики. Щоб виконати їх, Вам знадобиться талант і завзятість. Один переможець з України і троє переможців з Росії, Білорусі та Казахстану буде визначено колегією кваліфікованих суддів.

Умови участі в конкурсі.

Для участі в конкурсі та отримання призів конкурсанти повинні бути повнолітніми і на момент реєстрації бути студентами вищих навчальних закладів Російської Федерації, Республіки Білорусь, Казахстану або України.

Дати проведення конкурсу.
Початок реєстрації 15 вересня 2016
Початок змагання: 7 жовтень 2016
Завершення реєстрації 30 листопада 2016