Кафедра програмного забезпечення

Пошукова форма



До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Конкурс IBM "Майстер мейнфрейм" з програмування на платформі IBM System Z (мейнфрейм)

Шановні студенти та викладачі!

Восени 2016 року компанія IBM знову проводить конкурс "Майстер мейнфрейм" з програмування на платформі IBM System Z (мейнфрейм).
Тепер завдання конкурсу стали ще цікавіше, а географія розширилася на Республіку Білорусь і Казахстан! Але головною перевагою "Майстер мейнфрейм" ми вважаємо його освітню спрямованість. Адже брати участь і перемогти можна навіть в тому випадку, якщо ви раніше ніколи не працювали на мейнфрейми: в ході виконання завдань ви пройдете шлях від новачка до фахівця і істотно розширите ваші навички і кругозір. Ми впевнені, що досвід роботи з найдосконалішим сервером сучасності буде Вам корисний!

Беручи участь в конкурсі, Ви можете виграти корисні призи:
- Майку з логотипом конкурсу.
- Рюкзак з логотипом IBM.
- Годинник Samsung Смарт.

Початок реєстрації 15 вересня 2016
Початок змагання: 7 жовтень 2016
Країни проведення конкурсу: Білорусь, Казахстан, Російська Федерація, Україна.

Сайт конкурсу:
https://www.ibm.com/developerworks/community/groups/community/zmaster2016

Реєстрація Доступна за адресою:
https://contest-reg.dfw.ibm.com/contest/16russia.nsf/enrollall

Конкурс проводиться в Онлайн режимі, тобто через доступ до віддаленого мейнфреймів за допомогою мережі Інтернет. Таким чином, конкурс не прив'язаний до конкретного місця проведення, основна умова - наявність підключення до мережі Інтернет.

Нижче наведено короткий опис конкурсу:

етапи конкурсу

Цього року конкурсні завдання стали ще цікавіше!
Конкурс складається з трьох послідовних етапів: Знайомство з мейнфреймів; Практичні навички; Фінальне випробування. Конкурсанти повинні виконувати конкурсні завдання в зазначеній послідовності. Не обов'язково бути призером попереднього етапу для участі в наступному: необхідно лише закінчити етап, тобто успішно виконати конкурсні завдання.

Етап 1: Знайомство з мейнфреймів.

Пройшовши перший етап конкурсу, Ви познайомитеся з ключовими особливостями мейнфреймів, придбаєте практичні навички, які знадобляться Вам на наступних етапах. IBM надає Вам доступ до реального мейнфреймів IBM System Z і докладні інструкції для виконання завдань цього етапу. Все що Вам потрібно - це бажання навчитися. Переможці отримають призи: майки з логотипом конкурсу.
Етап 2: Практичні навички.

Другий етап конкурсу складніше. Щоб пройти його, Ви повинні навчитися розробляти програми для мейнфреймів. Студенти, які успішно виконали завдання другого етапу отримають призи: рюкзаки з логотипом IBM. Також, всі студенти, які успішно виконали завдання другого туру зможуть залишити своє резюме в базі System Z Робота ради (Systemzjobs.com), яка використовується клієнтами і бізнес-партнерами IBM для пошуку і прийому на роботу кваліфікованих фахівців.

Етап 3: Фінальне випробування.

Третій етап - творчий. Завдання для нього складені професіоналами і взяті з реальної практики. Щоб виконати їх, Вам знадобиться талант і завзятість. Один переможець з України і троє переможців з Росії, Білорусі та Казахстану буде визначено колегією кваліфікованих суддів.

Умови участі в конкурсі.

Для участі в конкурсі та отримання призів конкурсанти повинні бути повнолітніми і на момент реєстрації бути студентами вищих навчальних закладів Російської Федерації, Республіки Білорусь, Казахстану або України.

Дати проведення конкурсу.
Початок реєстрації 15 вересня 2016
Початок змагання: 7 жовтень 2016
Завершення реєстрації 30 листопада 2016
Завершення змагання: 31 грудень 2016
Оголошення результатів: 15 cічня 2017

Додаткові питання Ви можете задати представникам організаційного комітету:
Олексію Попову (alexpopov@ru.ibm.com), Олександру Данко (alexander.danko@ua.ibm.com)



Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale