Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки розвиває співпрацю з компанією DataArt

Лабораторію організовано та оснащено найсучаснішим обладнанням завдяки співпраці кафедри програмного забезпечення з міжнародною компанією DataArt, головою львівського офісу якої, до речі, є випускник кафедри Валерій Волков. Так, у рамках співпраці з компанією у 2015 році викладачі кафедри пройшли стажування у компанії та отримали сертифікати за програмою «DeviceHive Discovery Platform RPI and DeviceHive Discovery Platform Arduino». Створена лабораторія Інтернету речей забезпечена всім необхідним обладнанням, а саме:
  -  ноутбуками Dell Inspiron;
  -  одноплатними комп’ютерами Raspberry Pi та Intel Galileo;
  -  платами DeviceHive Arduino Discovery Platform;
  -  наборами для роботи з електронікою та мікроконтролерами ElecFreaks Arduino Advanced Kit та DFROBOT EcoDuino.

У цій комфортній лабораторії студенти кафедри програмного забезпечення, які навчаються за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», отримуватимуть ґрунтовні знання та навички програмування, тестування та створення систем Інтернету речей під час вивчення таких дисциплін як «Архітектура комп’ютера», «Програмування в Інтернет», «Програмування для мобільних платформ», «Основи програмування вбудованих систем», «Основи Інтернету речей», «Програмування мікроконтролерів» тощо.

Крім того, у вільний від занять час лабораторію використовуватимуть для проведення гуртка Internet-of-Things, яким керує старший викладач кафедри Роман Гасько.