Конференція "Електротехнічні та комп'ютерні системи: теорія і практика (ELTECS-2017)"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі чергової науково-технічної конференції "Електротехнічні та комп'ютерні системи: теорія і практика (ELTECS-2017)", яка відбудеться з 26 по 28 червня 2017 року в м. Одеса, в Одеському національному політехнічному університеті.

Детальну інформацію дивіться на сайті конференції: http://opu.ua/media/inf/konf/about

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у конференції, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/tsgGvNbeQ07v1pgV2