Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаУвага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду NULP_Phoenix (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-32), які вибороли 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

На першу пару – у «Львівську політехніку»!

На першу пару – у «Львівську політехніку»!

4 квітня студенти Хмельницького політехнічного коледжу відвідали Львів з ціллю ознайомлення з кафедрою програмного забезпечення Національного Університету «Львівська політехніка» та організацією навчання в університеті.

Організатором від кафедри виступив доцент кафедри Сенів Максим Михайлович. Студентам влаштували невелику презентацію, завдяки якій майбутні абітурієнти дізнались багато нового про можливості, які на них тут чекають.

Завідувач кафедри, д.т.н. Яковина Віталій Степанович розповів про історію кафедри та тонкощі навчання у стінах політехніки. Зокрема, він наголосив на важливості практичної підготовки студентів та закріпленні теоретичних знань практичними навичками під час виконання проектів з розроблення програмного забезпечення. Студенти кафедри мають для цього усі можливості як під час практик, які відбуваються на базі провідних ІТ компаній регіону, так і під час навчання на філії кафедри в компанії Eleks під керівництвом досвідчених фахівців компанії.

Викладач кафедри, к.т.н. Нитребич Оксана Олександрівна розповіла про поєднання викладання на кафедрі та роботи на фірмі, а також навела кілька цікавих фактів про фірму EPAM, на якій працює.

Засновник кафедри, д.т.н. професор Базилевич Роман Петрович висвітлив питання участі кафедри на міжнародній арені, а також розказав про можливості стажування та наукової діяльності за кордоном.

Викладач кафедри, к.т.н. Кутельмах Роман Корнелійович презентував декілька мобільних додатків, розроблених студентами четвертого курсу.

Після цього студенти вирушили до 29 корпусу, де продовжилась презентація кафедри. Їм розповіли про лабораторію Інтернет-речей (облаштована компанією DataArt) та дисципліни, які з цим пов’язані.

Студенти продовжили знайомство з кафедрою у лабораторії , облаштованій компанією Sigma Software, та були неабияк зацікавлені співпрацею кафедри з нею.

Після знайомства з кафедрою, студенти перейшли в головний корпус, де для них провели екскурсію та ознайомили з цікавими історичними фактами. Актова зала справила найбільше враження на майбутніх програмістів.

Наступною зупинкою стала філія кафедри у компанії ELEKS. Просторі конференц-зали, сучасне обладнання та загальна атмосфера суттєво вплинули на враження студентів від кафедри і процесу навчання загалом.

Далі працівником фірми була проведена презентація компанії: її історія, місце на ринку праці, рейтинг серед інших IT-компаній, умови праці, можливості кар’єрного зростання для випускників кафедри тощо.

Фінішем стала лабораторія з дронами, до яких студенти проявили великий інтерес. В загальному поїздка справила сильне позитивне враження і всі залишились задоволеними і сповненими бажання навчатись цікавим перспективним речам на сучасній та високотехнологічній кафедрі Львівської політехніки.Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika