Екскурсія для студентів Хмельницького політехнічного коледжу на кафедру програмного забезпечення

22 березня 2018 р. відбулась екскурсія для студентів Хмельницького політехнічного коледжу на кафедру програмного забезпечення ІКНІ НУ «Львівська політехніка».

Цей візит став уже доброю щорічною традицією, яка дозволяє майбутнім абітурієнтам побачити життя кафедри та університету зсередини та ближче познайомитись з можливостями щодо їхнього подальшого навчання.

Студенти коледжу ознайомились з навчальними лабораторіями, а також з технікою та обладнанням, яке представлене на кафедрі. Спеціалізована навчальна лабораторія вбудованих систем та навчальна лабораторія мобільних і вбудованих платформ вразили студентів найбільше.

Друга частина презентації кафедри проходила у нових лабораторіях, обладнаних за підтримки ІТ-компаній Sigma Software і DataArt.

Перед студентами виступили випускники кафедри Корницький Андрій та Вевдюк Роман, які також були випускниками Хмельницького політехнічного коледжу. Обоє працюють у компанії «Brainence», власником якої і є Андрій Корницький. Він поділився зі студентами досвідом та порадами щодо створення та управління власною компанією, розповів про проекти, якими зараз займається фірма, а також про необхідність тих знань, які надає кафедра, для подальшого працевлаштування. Роман більше розповів про навчання на кафедрі, порівняв його з навчанням у коледжі та вказав, у яких напрямках варто рухатись і розвиватись.

Доцент кафедри Білас Орест Євгенович розповів студентам про те, яких помилок варто уникати у навчанні та роботі, на чому варто більше концентруватись та дав настанови на майбутнє.

На зустрічі також була присутня декан базової вищої освіти Марікуца Уляна Богданівна, яка висвітлила питання умов та процесу вступу Заключне слово взяв завідувач кафедри програмного забезпечення Яковина Віталій Степанович. Він акцентував увагу на прогресивності та сучасності методів викладання на кафедрі, наявному обладнанні та на якості тих знань, які отримують студенти кафедри, а також додав кілька слів про перспективи працевлаштування після закінчення навчання та можливості професійного росту, які чекають на студентів.

По завершенню презентації на кафедрі, студенти попрямували на філію кафедри у компанії Eleks, де їх також чекала презентація та екскурсія.

Персонал компанії розповів про розробки фірми та надав можливість студентам їх відтестувати наочно.

Окуляри віртуальної реальності справили чудове враження на студентів та зацікавили здобувати подальшу освіту, щоб самим приймати участь у подібних розробках.

Заключним етапом екскурсії була презентація у Tech StartUp School. Студентам продемонстрували роботу 3D-принтера та міні-роботів, що тільки посилило загальне хороше враження від кафедри та університету. Кафедра, в свою чергу, з радістю прийме на навчання таких мотивованих та активних студентів у наступному навчальному році.

Помилка | Кафедра програмного забезпечення

Помилка

Повідомлення про помилку

• Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pz/public_html/includes/common.inc:2821) в drupal_send_headers() (рядок 1551 із /home/pz/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Error: Call to a member function queryReportFeed() on null в google_analytics_counter_report_data() (рядок 411 із /home/pz/public_html/sites/all/modules/google_analytics_counter/google_analytics_counter_data.inc).
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.