кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри
Романа Корнелійовича Кутельмаха

доктора технічних наук, завідувача кафедри
Віталія Степановича Яковину
Бажаєм щастя і достатку, ясного неба і тепла,
В житті Вам згоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів, везіння, у справах – вічного горіння!
Від душі любові вам бажаєм, і хай Вам Господь Бог допомагає!

Вітаємо студентів кафедри ПЗ!

Команда NULP_Nerdasaurus втретє перемагає на I етапі Міжнародної олімпіади з програмування ACM-ICPC

Вітаємо студентку кафедри ПЗ!

Вітаємо студентку кафедри Бучковську Анастасію з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Інженерії програмного забезпечення!

Екскурсія для студентів ХПК

22 березня 2018 р. відбулась екскурсія для студентів Хмельницького політехнічного коледжу на кафедру програмного забезпечення ІКНІ НУ «Львівська політехніка». читати більше

Студенти кафедри ПЗ - переможці!

Студент кафедри ПЗ Святослав Пелешко (група ПІ-42)
посів 2 місце на змаганнях зі спеціальності «Комп’ютерні науки»
Колектив кафедри програмного забезпечення вітає
і бажає подальших успіхів та досягнень!

Студенти кафедри ПЗ - переможці!

Студенти кафедри ПЗ посіли три перші місця в Олімпіаді з комп’ютерних наук.
Колектив кафедри програмного забезпечення вітає переможців і бажає подальших успіхів та досягнень!

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!

4 квітня 2017 р. студенти Хмельницького політехнічного коледжу відвідали Львів з ціллю ознайомлення з кафедрою програмного забезпечення Національного Університету «Львівська політехніка» та організацією навчання в університеті.

Вітаємо студентку кафедри з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Інженерії програмного забезпечення!