Вітаємо студентів кафедри ПЗ!

Команда NULP_Nerdasaurus втретє перемагає на I етапі Міжнародної олімпіади з програмування ACM-ICPC

Вітаємо студентку кафедри ПЗ!

Вітаємо студентку кафедри Бучковську Анастасію з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з Інженерії програмного забезпечення!

Екскурсія для студентів ХПК

22 березня 2018 р. відбулась екскурсія для студентів Хмельницького політехнічного коледжу на кафедру програмного забезпечення ІКНІ НУ «Львівська політехніка». читати більше

Студенти кафедри ПЗ - переможці!

Студент кафедри ПЗ Святослав Пелешко (група ПІ-42)
посів 2 місце на змаганнях зі спеціальності «Комп’ютерні науки»
Колектив кафедри програмного забезпечення вітає
і бажає подальших успіхів та досягнень!

Студенти кафедри ПЗ - переможці!

Студенти кафедри ПЗ посіли три перші місця в Олімпіаді з комп’ютерних наук.
Колектив кафедри програмного забезпечення вітає переможців і бажає подальших успіхів та досягнень!

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!

4 квітня 2017 р. студенти Хмельницького політехнічного коледжу відвідали Львів з ціллю ознайомлення з кафедрою програмного забезпечення Національного Університету «Львівська політехніка» та організацією навчання в університеті.

День програміста 2018

XXI століття ознаменувалося швидкими темпами розвитку нових технологій. Як ніколи стала актуальною та поширеною професія програміста. З року в рік в 256 день традиційно відзначають і день присвячений цій професії. Звичайно ж, що і наша кафедра програмного забезпечення відсвяткувала це професійне свято.

Кафедра святкувала день програміста разом з іншими кафедрами інституту. А оскільки цього дня університет святкував також день першокурсника, то більшість в залі становили саме студенти першого курсу.

Директор інституту, проф. Микола Олександрович Медиковський та проректор Дмитро Васильович Федасюк привітали студентів і наголосили, що їхня майбутня професія потребує глибоких знань, гнучкого розуму та постійного уміння засвоювати нові знання, бо, як ніяка інша галузь, ІТ-сфера розвивається семимильними кроками.

Також привітати студентів кафедри програмного забезпечення прийшли і представники таких IT-компаній як DataArt і Sigma Software. Вони поділилися досвідом про практичні нюанси цієї професії, підводні камені, плюси та недоліки, і звісно нагадали, що як майбутні потенційні роботодавці вони зацікавлені в студентах, які вчаться, розвиваються і прагнуть освоїти щось нове. Бо це професія молодих, креативних і цілеспрямованих людей.

Своїм досвідом поділилися і недавні випускники кафедри - Андрій Андрійович Самбір та Олександр Володимирович Одуха, які могли вже розказати про професію програміста і як з точки зору недавнього студента, і як повноцінних розробників.

Студентка кафедри Вероніка Шпортько продемонструвала свій бакалаврський проект і розказала про досвід навчання на кафедрі, дала поради майбутнім програмістам.

Ну і звичайно не обійшлося без розповіді самих студентів про життя на кафедрі - студент 2 курсу Микола Морозов розповів про навчання на кафедрі і про свої сподівання та плани на майбутню професію.

Cвято завершилось веселим і пізнавальним квестом, організованим студентським профкомом для своїх колег. Переможці квесту отримали призи від керівництва інституту та компаній партнерів.