Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаУвага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду Львівської політехніки (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-42), які вибороли 3 місце у Олімпіаді з програмування (Західноукраїнський регіон)!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
Робота Іллі Луцика: "Адаптивна програмна система на основі онтологічного підходу для допомоги людям з когнітивними порушеннями", зайняла І-е місце у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020 року.
Робота Дениса Братасюка read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Працівники компанії LinkUp Studio стали викладачами навчальних курсів для студентів кафедри програмного забезпечення

Працівники компанії LinkUp Studio стали викладачами навчальних курсів для студентів кафедри програмного забезпечення

На кафедрі програмного забезпечення впродовж багатьох років до навчального процесу залучаються фахівці з ІТ-компаній (Epam, GlobalLogic, Eleks, Lohika, Exoft, LinkUp Studio, KindGeek,. Sigma). Зокрема, близько 10 років існує філія кафедри ПЗ в компанії «Eleks», працівники якої ведуть курс «Менеджмент проектів з розробки ПЗ».


У цьому навчальному році кафедра може похвалитися ще двома досягненнями стосовно викладання навчальних дисциплін практиками з ІТ-компаній. До викладання курсів «Людино-машинна взаємодія» та «Програмування в Інтернет» долучилася компанія LinkUp Studio.


Наталя Самбір (Lead UI/UX designer), викладач дисципліни «Людино-машинна взаємодія», під час проведення пар ділиться своїм практичним досвідом розроблення інтерфейсів користувача зі студентами четвертого курсу кафедри ПЗ. Теоретичні знання отримані під час лекційних занять студенти можуть відразу закріпити у ході виконання лабораторних робіт безпосередньо в компанії.


На лекціях з дисципліни «Програмування в Інтернет» студентам другого курсу є нагода почути про популярні технології розроблення Веб-систем (JS-фреймворки, Ruby Оn Rails тощо) з перших вуст від фахівців компанії. До викладання залучені досвідчені девелопери LinkUp Studio Назар Матус, Ліза Сумцова, Назар Шершень.


Кафедра ПЗ вдячна за співпрацю СЕО LinkUp Studio Андрію Самбору (випускнику кафедри ПЗ), який організовує та мотивує працівників компанії до викладання дисциплін кафедри ПЗ. У межах цієї співпраці відбувається як проведення пар, так і організація практики для студентів.


Дуже приємно, що успішні випускники кафедри ПЗ розуміють, наскільки важлива їх участь в процесах покращення якості української освіти.
.


Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisKindGeek