кандидата технічних наук, асистента кафедри
Ірину Євгенівну Ваврук
Бажаєм щастя і достатку, ясного неба і тепла,
В житті Вам згоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів, везіння, у справах – вічного горіння!
Від душі любові вам бажаєм, і хай Вам Господь Бог допомагає!

канд. фіз.-мат. наук, доцента кафедри
Наталію Богданівну Мельник
Бажаєм щастя і достатку, ясного неба і тепла,
В житті Вам згоди й порядку, щоб доля світлою була.
В роботі – успіхів, везіння, у справах – вічного горіння!
Від душі любові вам бажаєм, і хай Вам Господь Бог допомагає!

Upgrade your profile via DataArt (12, 14 травня 2020)

Львівський центр DataArt запрошує на серію вебінарів “Upgrade your profile”. Ви дізнаєтесь, як скласти правильне резюме та виділитися серед інших кандидатів у власному акаунті в Linkedin, навіть якщо ви не маєте професійного досвіду.

Досвідом поділяться досвідчені рекрутери львівського центру розробки DataArt — Наталія Дещинська та Andriy Siruk.

Подія буде корисною для вас, якщо:

— ви хочете привести до ладу свій профіль у професійній мережі Linkedin;
— ви ще не складали свого CV та хочете знати, як зробити це правильно і безболісно;
— ви маєте готове резюме, але розумієте, що воно не «продає» вас на 100 %.

12 травня (вівторок) 15:00 – 16:30
LinkedIn Profile (українською)
У соціальній мережі LinkedIn щодня розміщують сотні, а то й тисячі вакансій компанії з усього світу. Тож не дивно, що більшість рекрутерів використовують LinkedIn як один з основних ресурсів пошуку кандидатів. Правильно оформлений LinkedIn профіль допоможе привернути увагу рекрутерів до вашої кандидатури.
Обговоримо:
— Чому LinkedIn профіль такий важливий?
— Профіль у LI як резюме.
— Що потрібно зробити, щоб отримати максимальний ефект від профілю у LinkedIn?
— Основні пункти для заповнення.
— Tips and tricks.

Реєстрація: https://2event.com/events/1858045
Усі зареєстровані користувачі отримають посилання на трансляцію за добу до заходу.

14 травня (четвер) 15:00 – 16:30
CV (українською)
Резюме — перше, що бачить перед собою рекрутер при розгляді кандидата на посаду. Саме тому правильно складене резюме є запорукою прийому на роботу. Під час вебінару ми розглянемо, як зробити своє резюме більш привабливим в очах рекрутера та додати собі кілька балів у пошуку роботи.
Поговоримо:
— Про структуру резюме та її важливість.
— Що писати в резюме, якщо ви ще не маєте досвіду роботи?
— Обов'язкові розділи в резюме.
— Про що не варто писати в резюме?
— Куди вписувати свою освіту, курси та волонтерство?
— Чи потрібна фотографія в резюме та яка?

Реєстрація: https://2event.com/events/1858045

Спікери:

Наталія Дещинська — Recruiter DataArt. Має досвід закриття позицій різного рівня: від Trainee до Senior. Неодноразово приймала участь у заходах для студентів у ролі спікера з темами щодо пошуку першої роботи та складання резюме. За три роки роботи в DataArt переглянула понад 20 тисяч резюме та знає, що далеко не завжди воно відображає потенціал і досвід кандидата. Готова поділитись своїм досвідом і баченням того самого резюме, яке допоможе презентувати себе якнайкраще.

Andriy Siruk — Senior Recruiter DataArt. Понад 5 років досвіду в IT рекрутингу, зокрема 2+ роки міжнародного підбору персоналу. Має досвід як у консультаційному агентстві, так і на внутрішніх рекрутингових позиціях. Розуміє ринок України, США та Данії. Має досвід пошуку кандидатів від Trainee до Senior. Чудово розуміє, як продати вакансію/компанію та переконати "правильного" кандидата. Кредо: "Better, Harder, Faster, Stronger!".