Гурток з програмування вбудованих систем

Для студентів кафедри програмного забезпечення постійно діє гурток з програмування вбудованих систем – команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.

Для навчання в гуртку застосовуються мікроконтролери сімейства stm32f0 та stm32f4 та цілий ряд периферійних пристроїв — семисегментні та LCD-дисплеї, світлодіодні матриці, сенсорні клавіатури та двокоординатні джойстики, ультрачервоні пульти управління, крокові двигуни, Bluetooth- та Ethernet-модулі, множина сенсорів тощо.

Студенти поглиблено вивчають SPI, I2C, UART, Bluetooth, WiFi, та організовують взаємодію між мікроконтролерами та периферійними пристроями (та з мобільним телефоном через Bluetooth) за допомогою професійного середовища розробки Keil uVision з використанням найсучасніших бібліотек.
Значна увага приділяється виробленню вміння працювати з документацією пристроїв і відлагодженню програмних кодів.
З мікроконтролера і різних додаткових модулів студенти конструюють, як з цеглинок, логічно завершені пристрої, втілюючи в життя власні задуми.

Після успішного навчання студенти будуть повністю готові працювати над проектами компанії Dinamica Generale S.p.A.
Здобуті знання та практичні навички неодмінно стануть у нагоді тим, хто вирішив професійно займатися розробленням вбудованих систем – ця галузь ІТ стає дедалі популярнішою, і є підстави вважати, що її популярність з роками лише зростатиме.

Запрошуємо студентів долучитися до гуртка!