доктора фізико-математичних наук, професора кафедри
Ярослава Петровича Драґана
Нехай дороги стеляться крилато, будуть чисті, рівні як струна.
І добро не оминає хату, як не оминає світ весна.
Хай малює доля з буднів свято, і дарує Вам багато літ!
Хай світла, радісна дорога щасливо стелиться в житті!

Гурток Інтернету Речей (IoT) на кафедрі програмного забезпечення

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей, в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.

Це є послідовність з 6 окремих курсів:
1) Вступ до Інтернету Речей та Вбудованих Систем,
2) Платформа Arduino та програмування на мові С,
3) Взаємодія з Arduino (LED, sensors, servos, analog or digital signals)
4) Платформа Raspberry Pi та програмування на Python
5) Взаємодія з Raspberry Pi (HDMI, USB, Ethernet, build complicated IoT)
6) Випусковий проект (створення реального ІоТ прототипу системи)

Весь матеріал на англійській мові, що є додатковим стимулом для її поглибленого вивчення в сфері ІоТ та ІТ в цілому.

Кожен курс також можна вивчати незалежно, при успішному закінченні для верифікованих студентів видається іменний Сертифікат, який може зараховуватися в американських університетах та є доступним онлайн для потенційних роботодавців та включення у професійне резюме, профіль на LinkenIn тощо.

Вітаємо студентів 2 та 3 курсів, які отримали сертифікати: Сусуловського Т., Куця І., Нємову О.!

Отриманий досвід від проходження курсів та результати практичних робіт, зокрема на закупленому обладнанні, буде використано для створення сучасного навчального двомовного (українська-англійська) курсу з ІоТ у НУ "ЛП", котрий відповідатиме актуальним міжнародним вимогам.