Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаКолектив кафедри вітає

асистента кафедри
Романа Романовича Шкраба
з днем народження!
З днем народження щиро вітаємо,
Щасливої долі й здоров’я бажаємо,
Кар'єрного росту і процвітання
І щоб збувались усі побажання!

Увага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду NULP_Phoenix (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-32), які вибороли 2 місце на ІІ етапі Всеукраїнської командної олімпіади з програмування!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Лекції від Дова Німраца, провідного фахівця-практика з Global Logic

Кафедра програмного забезпечення не припиняє створювати найкращі можливості для навчання, самовдосконалення та професійного зростання для своїх студентів. В рамках постійної тісної співпраці з лідерами ІТ-ринку України кафедра вдосконалює як навчальні плани в цілому, так і програми окремих ключових дисциплін. Черговим кроком такої взаємодії стала відкрита лекція фахівця-практика, представника компанії Global Logic Дова Німраца, цього разу призначена, насамперед, для тих студентів кафедри, хто спеціалізується за вибірковим блоком "Програмування вбудованих систем та Інтернет речей".

Провідний фахівець компанії Global Logic зі стажем понад 30 років в галузі вбудованих систем, Дов Німрац, провів блискучу лекцію для студентів третього курсу кафедри програмного забезпечення 5 березня 2019. Лектор показав, наскільки стрімко розвивається ця галузь і окреслив її перспективи. Новиною для слухачів було дізнатися, що технології, які раніше здавалися недосяжною мрією, вже фактично існують і поступово проникають у повсякденне життя. Зокрема, реальністю стають квадрокоптери, які підлітають до мосту, щоб перевірити цілісність конструкції. Раніше такою перевіркою займалися люди, і вона була пов’язана з ризиками і значними витратами. Міни на полях машини тепер розпізнають ефективніше, ніж людина. А новим трендом в автомобілях є прогнозування поведінки пішоходів для уникнення прикрих випадків на дорозі внаслідок їхньої неуважності. Взагалі, видається, що наступний крок в автомобілебудуванні – відсунути кермо та педалі якнайдалі від водія. За дорогою стежитиме машина, а автомобіль перетвориться на пересувну кімнату, в якій можна провести час за милою бесідою. Компанія Global Logic і сама може похвалитися розробкою, яка вміє розпізнавати дорожні знаки і рухатися відповідно до них. Доповідач і його колеги генерують ідеї і не бояться їх реалізовувати, а в компанії таким творчим людям є де розгорнутися.

Промовець наголосив, що той, хто обрав професію програміста, завжди матиме можливість працювати за фахом, було б прагнення до цього. Більше того, творчі люди, здатні генерувати цікаві і корисні ідеї, неодмінно стануть успішними в ІТ, причому дуже швидко. Роботи щоразу стає все більше, і потреба у кадрах росте. Дов Німрац запропонував допомогу, технологічну та менторську, студентам, які мають власні ідеї.

Анонсовані ще щонайменше три лекції від провідних фахівців компанії Global Logic, і вони відбудуться незабаром.Поточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
DataArtComarchDinamica GeneraleSigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantisLohika