Кафедра програмного забезпечення

Пошукова формаКолектив кафедри щиро вітає

кандидата технічних наук, асистента кафедри
Вікторію Юріївну Майхер
з днем народження!
Нехай дороги стеляться крилато, будуть чисті, рівні як струна.
І добро не оминає хату, як не оминає світ весна.
Хай малює доля з буднів свято, і дарує Вам багато літ!
Хай світла, радісна дорога щасливо стелиться в житті!

Захист дисертації

Колектив кафедри програмного забезпечення вітає колегу та аспіранта Симця Івана Ігоровича з приводу захисту дисертації та присудження наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 12 - інформаційні технології за спеціальністю 121 - Інженерія програмного забезпечення, який відбувся 16 червня.
читати більше

День знайомства з кафедрою ПЗ


Кафедра програмного забезпечення запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на онлайн-зустріч, яка відбудеться 10 червня 2022 року.

Докладніше

Вітаємо переможців!


Вітаємо команду Львівської політехніки, зокрема студентів кафедри Ростислава Точ (ПЗІП-11) та Олега Гембаровського (ПЗ-24), які зайняли 6 місце в Олімпіаді з програмування (Західноукраїнський регіон) та 1 місце у Львівській політехніці!

То Майя Ву - “Шлях у професію”


То Майя Ву, випускниця
бакалаврату кафедри
програмного забезпечення:
“Шлях у професію”

Увага карантин!

Контакти кафедри на час карантину:
ikni.pz(at)gmail.com,
098 22 46 731
read more ...

 

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду Львівської політехніки (зокрема, студента Точ Ростислава - група пз-42), які вибороли 3 місце у Олімпіаді з програмування (Західноукраїнський регіон)!
read more ...

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Інженерія програмного забезпечення"!
Робота Іллі Луцика: "Адаптивна програмна система на основі онтологічного підходу для допомоги людям з когнітивними порушеннями", зайняла І-е місце у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020 року.
Робота Дениса Братасюка read more ...

Видання кафедри ПЗ

Серед переможців університетського конкурсу монографій, підручників та посібників – два видання працівників кафедри ПЗ. Колектив кафедри програмного забезпечення вітає своїх колег із цим досягненням і бажає подальших наукових і педагогічних здобутків!
читати більше

До дня освітянина

Як поєднуються 13 вересня та 1 жовтня на кафедрі програмного забезпечення?
Запитаймо викладачів кафедри, як їм вдається поєднувати викладання і роботу в ІТ-компаніях.
читати більше

Гурток Інтернету Речей (IoT) на ПЗ

На кафедрі програмного забезпечення діє гурток Інтернету Речей (IoT), в якому студенти мають змогу пройти серію навчальних курсів - "Спеціалізація з основ Інтернету Речей (ІоТ)" - An Introduction to Programming the Internet of Things (IOT) Specialization від Каліфорнійського Університету в Ірвайн, США.
Перші студенти вже отримали свої сертифікати! читати більше

Програмування вбудованих систем

На кафедрі ПЗ для студентів організовано
гурток з програмування вбудованих систем
– команда працівників і студентів кафедри ділиться власним досвідом, здобутим у процесі роботи над реальними проектами спільно з італійською компанією Dinamica Generale S.p.A, що спеціалізується на інноваційних рішеннях для агропромисловості.
більше про гурток

Співпраця із компанією Sigma Software

«Львівська політехніка» та компанія «Sigma Software» уклали договір про співробітництво щодо навчання, проходження практики, стажування та забезпечення подальшої співпраці із випускниками за напрямом підготовки «Програмна інженерія».

Читати далі
Співпраця із компанією Sigma Software

Virtual Innovation Space

Do you want to be successful in IT and realize own ideas?
Connect to Virtual Innovation Space
Check your innovative idea in IT and win good prize!

Join today!
Virtual Innovation Space

Студент кафедри програмного забезпечення Олександр Козира: «Знання винагороджуються тоді, коли ти цього не чекаєш!»

Цього навчального року 270 учасників ЗНО, які здобули високі результати і вирішили навчатися в українських ЗВО, вперше отримали стипендію Президента України – 10 тисяч гривень щомісяця. Серед них – першокурсник ІКНІ Львівської політехніки Олександр Козира. Студент родом із містечка Вишнівець Кременецького району Тернопільської області. До ЗНО готувався як самостійно, так і з репетиторами (фізику й англійську). Під час навчання у школі часто брав участь у предметних олімпіадах, що також суттєво допомогло в підготовці.

– Про бали з кожного предмету дізнавався поступово, але особливо тішився за українську мову (195 балів), бо гуманітарні науки мені нелегко даються, – розповідає студент.

За результатами ЗНО міг обрати навчання у Львові або в Києві, куди подалося багато однокласників. Однак Сашко обрав саме Львів:

– У Львові навчався мій батько. Та й це місто значно ближче додому, ніж Київ. А коли ще й дізнався, що отримуватиму додаткову стипендію, я, м’яко кажучи, здивувався. Насправді такі сюрпризи реально заохочують працювати, бо ніколи не знаєш, за що тобі захочуть дати грошову винагороду.

– Чому вирішив вчитися саме на програмуванні?

На це було багато причин. Батьки радили мені стати програмістом, тому ще в школі я пробував програмувати, щоб знати, чи підійде мені ця спеціальність і чи взагалі я хочу цього. Звісно, мені сподобалось. Чому я обрав інженерію програмного забезпечення, а не комп’ютерні науки? Не знаю. Тоді я не сильно відрізняв ці освітні програми. Перша звучала для мене якось краще.

– Як тобі дається саме навчання у Політехніці?

– Перший семестр був доволі двояким: з одного боку, я багато чого вже знав, бо влітку, після вступу, ознайомлювався зі своєю спеціальністю і вчив її наперед, а з іншого – сам перехід від школи до універу, плюс пандемія і звикання до нового міста доволі складно давались мені.

– Що можеш порадити абітурієнтам при підготовці до успішного ЗНО?

– Для того щоб добре підготуватись до ЗНО, можу порадити наполегливо і систематично вчитися, бо знання ніколи не зашкодять, а якщо ще й знаєш, куди їх застосувати, то це взагалі шик. І не варто вчити лише те, що буде на ЗНО. Все в житті пригодиться, головне – мати бажання.

Вероніка Поважняк, студентка 3 курсу кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освітиПоточні міжнародні ІТ-проекти кафедри:
TEMPUS
 
Dinamica Generale
ІТ-партнери кафедри програмного забезпечення:
KindGeek ЛінкАпСтудіо DataArtN_IX Sigma SoftwareSymphony Solutions Eleks Adva-SoftSoftServeEdvantis ComarchDinamica Generale